2013 m. rugsėjo 22 d., sekmadienis

Duslintuvų remontas – kaip jo išvengti?

Duslintuvas – tai pakankamai neryški, tačiau realiai, tikrai svarbi kiekvienos transporto priemonės detalė. Realiai, nors ji ir yra tiesiog detalė, tačiau jai sugedus jūsų automobilis gali tikrai stipriai nukentėti, ko jūs tikrai nenorite. Vis dėlto, kaip išvengti duslintuvų gedimo bei jų remonto? Kokie veiksmai gali padėti išvengti būtinybės naudotis duslintuvų remontu?

1.Naudokite tik kokybiškus degalus.
Duslintuvas yra skirtas degalų degimo metu išsiskyrusioms dujoms pašalinti. Dujų stiprumas, klampumas ganėtinai nemažai priklauso nuo degalų kokybės, tad realiai, turite stengtis naudoti tik kokybiškus degalus. Nekokybiškų degalų išskiriamos dujos bus stiprios bei klampios, kas su laiku gali ganėtinai negerai atsiliepti jūsų duslintuvui. Vis dėlto, jei stengsitės nuolatos naudoti tik aukščiausios kokybės degalus, tuomet su problemomis jums susidurti tikrai neteks.

2.Duslintuvo patikrinimas.
Siekdami nuolatos duslintuvą išlaikyti aukščiausios įmanomos kokybės, tiesiog privalote atlikti nuolatinius jo patikrinimus. Netgi menkiausias duslintuvo gedimas gali pridaryti pakankamai nemažai žalos, tad turite nuolatos stebėti šią automobilio dalį bei vos atsiradus gedimui jį sutvarkyti. Šioje vietoje jums padės tik nuolatinis duslintuvo patikrinimo paslaugos autoservisuose. Tai ne tik, kad kainuos tik vieną kitą dešimtį litų, tačiau bus tikrai naudinga, siekiant išlaikyti savo automobilio duslintuvą aukščiausios kokybės.

Viską sudėjus, nuoširdžiai patariame negalvoti apie duslintuvą kaip apie nereikšmingą automobilio dalį, nes taip tikrai nėra. Netvarkingas duslintuvas jums gali pridaryti daug daugiau žalos nei bet kuri detalė, tad tiesiog privalote juo rūpintis. Tiesiog patariame laikytis mūsų duotų patarimų, kadangi tik nuolatos tai darydami, galėsite būti tikri, jog duslintuvas didesnių problemų jums tikrai nesukels.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą